Danışan Yorumları

Siz de Yorumunuzu Yazın

S. Aktaş
Bir hikaye, bir kadın ya da Wonder Women mı demeliyim? Aşılması imkansız gözüken korkular, kaygılar ve dahası bunlara karşı tek bir isim ‘‘Özlem’’. Öyle bir kadın ki beni güçlendiren, hayatıma renk katan… Hasta danışan ilişkisinin süregeldiği resmiyetin kendinden ödün vermediği birçok danışan vardır elbette ki buna sebebiyet veren bilgileri Özlem Hanım tüm bunların aksine onunla ilk görüşmemizden bu yana sıcaklığını, güler yüzünü, sevgi dolu bakışlarını hiç eksik etmedi.‘‘Wonder Women’’ diye bahsetmemin sebebi buydu. Ne kadar kötü bir ruh halinde olabilirseniz o kadar kötü olun o bir saatlik görüşmenin ardından neşeli, sevgi dolu, hayatı seven bir insan olarak çıkacağınızın garantisini verebilirim. Hayatımda böyle birinin olduğunu bilmek bana kendimi o kadar şanslı, o kadar özgür, o kadar güvende ve bir o kadar da güçlü hissettiriyor. Yeri geldi bana bir arkadaş, bir abla oldu. Dünyada bu kadar kötülüğün içinde o güzel yüreğinden hiç ödün vermemiş birisidir Özlem Hanım. Dilerim ki hayatta her şey o güzel gönlünce olsun. Siz benim ‘‘ Şansımsınız’’. Tam bir yıldır hayatımdasınız böyle durup bir an düşündüm de içimde, kalbimin ulaşılması zor olan kocaman bir yere sahipsiniz. Çürümeye yüz tutmuş bir kalbi yeniden yaşama sevinciyle doldurdunuz. Aslında söylenecek o kadar söz, başkalarının da yüreğini ısıtacak, hislerine can verecek bir sürü şey kattınız bana başkalarının da hissetmesi gereken. Bazen büyük, bazen küçük kendi tabirimce sihirli dokunuşları vardır Özlem Hanımın koskoca bir yaşama etki eden. Siz farkında bile olmadan kendi elleriyle, düşünceleriyle sayısızca güzellik katar hayatınıza. İşte onun kendine hayran bırakan bir özelliği de bu naçizane. Ekol’ün ortamından bahsedecek olursam, sıcacık bir yer. Huzur veren bir ambiyans hakim. Ve Şüheda ablanın yüzünden hiç eksilmeyen güler yüzü, Özlem hanımın pozitifliği ve hoş sohbetiyle birleşince Ekol adeta bir harikalar diyarına dönüşüyor.

K. Erenmemişoğlu
Merhabalar, Özlem abla yaklaşık 10 yıldır benim psikolojik danışmanım ve yaptığımız seanslarla benim kendimi aşağılayan tavırlarımı yenmeme ve kendi fikir ve karakterimin arkasında durmama yardımcı oldu. Gerek arkadaşlarım, gerekse kendimle ilgili canım sıkıldığında en uç noktada ezilmiş hissederken yalnız olmadığımı gösterdi ve derin bir nefes alıp bir çözüm üretmem için gereken motivasyonu her seferinde onun sözlerinde ve sıcak gülümsemesinde buldum. Ekol Psikoloji’ye ve kendisi ile görüşmeye gelmek psikolojiye bir meslek olarak ilgimin uyanmasını sağladı ve bunu Özlem ablaya belirtmem sonucunda kendisinin bana önerdiği kitapları büyük bir zevkle okumaya ve bilgilerimi beslemek için boş vaktim oldukça kendim de farklı kitaplara göz atmaya başladım. Bir gün bende onunla meslektaş olmak ve kendisinin bana sağladığı desteği başkalarına sağlamak için sabırsızlanıyorum. Çok teşekkür ederim sevgiler…

H. Çelik
Özlem Hanım’la Tuzla’dan çocuk doktorumuz Çağatay Acar aracılığı ile tanıştım. Kendi çocuğumla yaşadığım hatta yaşayamadığım şeyleri rahatlıkla paylaştım. Güler yüzlü, gerçekçi ve sevgi dolu bir süreç geçirdik. Hala da geçirmeye devam ediyoruz. İyi ki Özlem Hanım’la yollarımız kesişti, yoksa bu süreci böyle kolay geçiremezdik.

T. Yeşil
Kendimi bildim bileli buraya geliyorum. Özlem Tunca benim sadece psikologum değil aynı zamanda bir arkadaş, abla ve anne gibi. Hayatımda aldığım kararlar, kendime olan güvenimim yerine gelmesindeki katkısı büyük. Verdiği tavsiyelere çok önem veriyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Duru B.
Sevgili, Canımın içi, Biricik Özlem Ablam; O kadar harika birisin ki sırf sana okulda yaşadıklarım, beni heyecanlandıran şeyler için gelmek istiyorum. Benim idolümsün. Çok ciddiyim, hayatımda gördüğüm en iyi insanlardan birisin. İnsanlar ünlüleri idolleri yapar ben seni… Seni o kadar çok seviyorum ki. Sırf seninle tanıştıktan sonra senin bu mükemmel hareketlerini gördüğüm için psikolog olmak istedim. Şüpheye düşersem psikologlukla ilgili, sana bakmam yeterli. Yeniden psikolog olmak istiyorum. Senin gibi çocukları sevindirmek istiyorum. Sakın unutma bana sözün var, psikolog olduğumda burada senin yanında çalışacağım. Çok harika birisin, seni çok çok çok fazla seviyorum.

S.A
Merhaba Özlem Hanım ve Ekol Psikoloji Ailesi; Buraya geldiğimiz ilk günden beri bize gösterdiğiniz saygı ve sevgiye çok teşekkür ederiz. Hayat yolunda ilerlerken hangi statüde olursak olalım sorunlarla karşılaştığımızda sizin gibi değerli işini bilen insana değer veren kişilerle tanışmak onur verici. Buraya büyük sıkıntılarla geldik, anlamaya çalışıp çözemediğimiz sorunlar hakikaten günlük yaşamımızı çok zorlamaya başlamıştı. Sizin bilinçli ve sevecen tavırlarınızla, uzman bilgilerinizle, uyguladığınız tekniklerle bizi doğru yönlendirmeniz süperdi. Kızımızın yaşadığı sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi oldum, ne yapmam gerektiğini öğrendim. Sizin yönlendirmeniz sayesinde birçok sıkıntıyı aştık. Size ilk önce insanlığınızdan, gösterdiğiniz sevgi ve güler yüzünüzden, sonra işinizi çok çok iyi yapmanızdan dolayı sonsuz teşekkür ederim. Ömrünüz boyunca aklımızda ve dualarımızda olacaksınız. Teşekkürler. Saygılarımla,

Selen U.
Dünyanın en tatlı,en mükemmel insanı olarak görüyorum sizi.Bence eşiniz her anlamda çok şanslı.Resmen idolüm gibisiniz.Her zaman sevgi dolu,ilgili…Beni o kadar iyi anladığınızı düşünüyorum ki bence sizden başkası bu kadar iyi anlayamazdı.Bana hep yardımcı oldunuz,en güvendiğim insanlardan birisiniz.Umarım hayatınız boyunca bu neşeniz hiç eksik olmaz.Sizi çok seviyorum,kendinize çok iyi bakın. Herşey için teşekkür ederim.Bana olan yardımlarınızı unutmayacağım.

Zinnet K.
Merhaba; Özlem hanımla tanışma sürecimiz oğlumun sınıf öğretmeni vasıtasıyla 5 yıl önce başladı.O günden bugüne oğlumdaki değişim süreci çok iyiye doğru oldu.Oğlum ve bize karşı yaklaşımı daima güleryüzlü,sevecen ve candan olup hep yanımızda olundu.Sırf oğlum için değil aynı zamanda benim içinde burası bir terapi oldu.Özlem hanım oğlumun dert ortağı,ilacı oldu.Bizim ise oğlumuza yaklaşımımızın nasıl daha iyi olabileceği nokta detayları öğrendik. Herşey bir yana Özlem hanım ve ekibi iyiki hayatımdasınız,sizi tanıdığıma çok memnunum.Başarılarınız sevgi yoluyla daha da artsın. Sizleri Seviyoruz……………….

Tuğçe A.
Çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanıdım Özlem hanımı.Oğlum 3.5 yaşındaydı.İkizler yeni doğacaktı.İyi ki tanımışım.Her başım sıkıştığında kendimi çaresiz hissettiğimde iyi bir anne miyim kötü bir anne miyim diye kendimi her sorguladığımda hep buradaydım.Kendisiyle her konuşmam her defasında olumlu olmuyordu ama bu gelişmem için katlanacağım bir yoldu.Geliştim,değiştim daha farklı pencerelerden baktım çocuk yetiştirmeye.Yine her bunaldığımda ya da sebepsizce gelebiliriz.Çocuklar hakkında üçüncü bir gözün bize ışık tutması çok farklı bir şey.İyi ki var.Hep hayatımızda olsun.

Serdar Y.
Yaklaşık 4-5 yıl önce Özlem Hanımdan kızım İpek için danışmanlık almaya başladık.Kendisinin gerek kızıma gerekse bize karşı olan yaklaşımı ve yardımları sayesinde kızım açısından çok çok olumlu gelişmeler yaşadık. Özlem Hanım ve ekibine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Serap E.
Ben Ekol Danışmanlık Merkezi’ni arkadaşım sayesinde buldum ve tanıştım. Kendimi, kızımı ve eşimi gerçekten çok şanslı görüyorum. İyi ki geldik Özlem Özden ve ekibiyle tanıştık. Kızımın en uzun süre geldiği ve en fazla yarar sağladığı danışmanlık oldu. Hayatımızda inanılmaz yeri oldu ve kısa sürede çok yol aldığımıza inanıyorum. Çıkmaz yolları en kısa sürede çıkar yollara dönüştürebilme özelliği sayesinde ondan çok şeyler öğrenip, uygulamaya çalışıyoruz. Ayrıca o güler yüzleri, her türlü çözümleri sayesinde buradan giderken bir daha ki görüşme gününü iple çekiyoruz. Biz ailecek iyi ki Ekol Danışmanlık ekibiyle tanışmışız, kendimizi şanslı hissediyoruz ve çok seviyoruz. İyi ki varlar… Yolunuz hep açık olsun, sevgiler…

Huriser C.
Merhaba, Yaklaşık 4 yıldır Özlem Özden Tunca’dan destek almaktayız. Anaokulundan, 4. Sınıfa kadar Özlem Hanım hep bizimleydi. Desteği sayesinde çocuğumuzun dünyasını, neler yaşadığını, hissettiğini, belki bazen çaresizliklerini anlayabildik ve ihtiyacı olan anne babayı daha doğru ve huzurlu şekilde vermeye çalıştık. Özlem Hanım’ın tespitleri, hızlı analizleri ve çözüm önerileri muhteşemdi. Her seansımızdan şaşırarak ve hayran olarak çıktık. Sağlıklı bireyler olabilmemiz, sağlıklı geçirilen çocukluk dönemlerinden geçiyor. Hasarlarımızı ne kadar az çocuklarımıza aktarırsak, o kadar mutlu, huzurlu yetişkinlerin var olmasını sağlayabiliriz. Özlem Hanım bu bilincin yerleşmesi konusunda çok özverili, anlayışlı ve sevgi dolu bir uzman. İyiki varsın ve hayatımızdasın. Seni tanımak bizim için bir şans. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Kadriye K.
Merhaba, ben Özlem Hanım'ı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Yaklaşık 3 aydır oğlumu getiriyorum. Bize çok faydası oldu. Memnunuz ve iyi ki gelmişiz. Kendisine çok güveniyoruz, seviyoruz.

Pelin Ş.
Özlem Hanımla yol arkadaşlığımız 5 sene öncesine dayanıyor. Çok çaresiz bir durumda iken çaldık kapısını. Bize kapısını değil kocaman yüreğini açtı. Bizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadı. Değil çocuğumuza, anne ve baba olarak bize de çok şey kattı. Onla birlikte kendimizi sorguladık. Anne, baba olmak yolunda çok büyük fayda sağladık. Ne zaman başımız sıkışsa imdadımız oldu. Oğlumun danışmanı değil dert ortağı oldu. Oğlumun Özlem Hanımla bir kere konuşması bile her şeye bedel. Özlem Hanım manevi ilaç tadındadır. Bizim ailemizin bir üyesi oldu. Özlem Hanım sayesinde karşılaştığımız zorluklar bizi endişelendirmiyor. Özlem Hanım çözer diye hemen kapısını çalıyoruz. Her zaman derdimize derman oluyor. Kendisini çok seviyoruz.

Coşkun D.
Sevgili Özlem Hanım, yaklaşık 5 yıldır yolumuza ışık tutarak bir çok zorluğu aşmamıza yardımcı oldunuz. Sayenizde tüm aile bireyleri biraz daha duyarlı ve farkındalığı yüksek hale geldi. Hayatımızın çok önemli bir parçası, geniş ailemizin vazgeçilmez bir bireyi oldunuz. Her şey için çok teşekkürler. Saygı ve sevgilerimle

Sinem Y.
Özlem Hanım sizden destek aldığımızdan beri sanki her şey daha kolay. Kızım Derin'in size olan sevgisi zaten tarifsiz. Elbetteki sorunlar var ama sizin desteğiniz ve yönlendirmelerinizle hepsini aşabileceğimize inanıyorum. Samimiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Bülent A.
Merhaba, Belirli periyotlarda Özlem Hanım ile görüşerek çocuğumuz hakkında doğru ve güvenilir gelişim bilgilerini almak bizi çok mutlu ediyor. Saygılar.

Burcu A.
Ekol Danışmanlık, hem Ata’nın annesi hem de bir eğitimci olarak çok güvendiğim ‘’emin ellerde’’ olduğumuzu düşündüğüm bir yer. Özlem Hanım’ın Ata ile olan iletişimi sayesinde uzun süredir birlikteyiz. Tüm çalışanları ve ortamın sakinliği nedeniyle Ata’yı beklediğim zamanlar da bana terapi gibi oluyor. Hep böyle samimi kalın, sevgiler…

Ebru S.
Merhabalar, Özlem Hanım ile tanışmamız kuzenlerimiz sayesinde oldu. Yaklaşık 2 senedir belirli sıkıntılar ile kendisine geliyoruz. Bu süreçte kızımızdaki gelişmeler, bizim farkındalık düzeyimizdeki değişimler çok tatmin edici oldu. Anne baba olarak sorumluluklarımız çok büyük ve bizler de yaşarken öğreniyoruz. Sağlıklı bir birey yetiştirme çabamızda bize verdiği destekten ötürü Özlem Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Çevremde de tanıdığım kişilere can simidi olarak tavsiye ediyoruz. Ekol danışmanlıkta görev ve destek veren herkese sıcaklıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Sevgiler…

Sibel Y.
Özlem Özden Tunca için… Benim kızımın efendiliği dışındaki cadılığını bir siz anladınız, bir de biz. Özlem Hanım sizi çok sevdim ve bir o kadar ısındım. Kızım için gereken her şeyi yaparım. Bundan sonra benim patronum sizsiniz. Sevgiler, saygılar…

Merve İlayda A.
Merhaba, 10 seneden beri Özlem ablayla birlikteyim. Onu bulmam, onunla olmam gerçekten en iyi şeydi. İlkokulumdan, üniversiteme kadar her şeye beraber karar verdik. Hayatımın her anında bana bir abla gibi destek oldu. Her zor anıma bir çözüm buldu. Şimdi ne kadar 18 yaşında olsam da o hala benimle her soruna koşuyor. Beni bir kere bile bırakmadı. İnsanlar büyük, küçük sorunlar yaşayabilir ama bence önemli olan sorunları büyülten değil küçülten insanlar olabilmek. Benim hayatımda sorunlarımı küçülten insanın adı Özlem…
Siz de Yorumuzu Yazın