Eğitim - Seminerler

Özel Doğuş İlköğretim okulu velilerine yönelik ‘’Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite’’ konulu seminer Özlem Özden Tunca tarafından gerçekleştirildi.
14.04.2009
Küçük Çamlıca İlköğretim okulunda,’’Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu’’konulu seminer Özlem Özden Tunca tarafından gerçekleştirildi.
10.04.2009
E-Bebek Çamlıca Mağazasında Magic Park’ta eğitim gören çocukların ailelerine yönelik verilen seminer, pedagog Özlem Özden Tunca tarafından verilmiştir.
25.05.2008
Bandırma Kültür Eğitim Vakfı Koleji velilerine yönelik ‘’Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu’’seminer uzmanlarımızdan pedagog Özlem Özden Tunca tarafından verilmiştir.
06.03.2008
Merkezimiz uzmanlarından Özlem Özden Tunca tarafından Bakırköy Ya-Pa Çogem’de öğretmenlere yönelik ‘Dikkat eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu problemine yönelik öğretmenler için okul ve sınıf içi uygulamalar’ konulu seminer verildi.
28.02.2008
Pedagog Özlem Tunca tarafından Bakırköy Ya-Pa Çogem’de ‘’Dikkat Eksikliği- Hiperaktivite Bozukluğu Problemine Yönelik Öğretmenler için Okul ve Sınıf içi uygulamalar’’ adlı seminer verilmiştir.
08.01.2008
“Okul öncesi çocuğun gelişim özellikleri” adlı seminer Pedagog Özlem Tunca tarafından e-bebek Çamlıca’da verilmiştir.
10.11.2007
Bandırma Ticaret Odası'nda, Bandırma'lılara yönelik “Okul Öncesi Eğitimin Önemi ve Ebeveynin Katkıları” konulu seminer Pedagog Özlem Tunca tarafından verilmiştir.
02.11.2007
“Öğretmenlere Yönelik Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ile ilgili Okul ve Sınıf içi Uygulamalar” konulu eğitimci semineri Ekol Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde Klinik Psikolog Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından verilmiştir.Seminere ilk ve orta öğretim öğretmen ve yöneticileri katılmıştır.
28.04.2007
E-bebek firması organizasyonuyla gerçekleştirilen “Okul Öncesi Çocukların Gelişim Özellikleri ve Eğitimi” konulu seminer Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından gerçekleştirilmiştir.
21.04.2007
Ataköy Kültür Kolejinde “Okul Öncesi Dönem Çocuklarında Görülen Davranış Problemleri” konulu seminer Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından gerçekleştirilmiştir.
17.04.2007
Bakırköy belediyesi ve Panik Atak Dostları Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen Bakırköy Kültür Merkezin'de gerçekleştirilen "Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları, Saldırganlık ve Şiddet" adlı seminer Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından verilmiştir.
30.03.2007
Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen, 19 Mayıs Kültür Merkezi'nde halka yönelik "Çocuklarda Dikkat Eksikliği- Hiperaktivite Bozukluğu" konulu seminer Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından verildi.
16.03.2007
Klinik Psikolog Pedagog Özlem Özden Tunca ve Pedagog Ebru Erdoğan Yakacık Balkanlar Koleji veli ve öğretmenlerine yönelik "Çocuklarda Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ve Özel Öğrenme Güçlüğü" konulu bir seminer verdiler.
14.03.2007
Okul öncesi ve ilköğretim okulu öğretmenlerine yönelik "Çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu ve Özel Öğrenme Güçlüğü'nün Okullarda Fark Edilmesi ve Alınacak Önlemler" konulu seminer Ekol Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde düzenlendi. Semineri Pedagog Özlem Özden Tunca ve Ebru Erdoğan sundular.
07.02.2007
Sahrayıcedit Lions Klübü üyelerine yönelik "Teknoloji Bağımlılığı-TV-Bilgisayar ve Cep Telefonunun Hayatımızdaki Yeri" konusunda pedagog Özlem Özden Tunca bir konuşma düzenledi.
06.02.2007
İstanbul Küçük Çamlıca İlköğretim Okulunda velilere yönelik ''Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu'' konulu seminer geniş bir katılımcı grubuna Psikolog Özlem Özden Tunca tarafından verildi.
18.12.2006
"Çocuklarda Görülen Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu" konulu seminer Klinik Psikolog- Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından Ekol Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde verildi.
29.11.2006