Danışan Yorumları

Siz de Yorumunuzu Yazın

Kutay E.
Merhabalar  Özlem Abla yaklaşık 10 yıldır benim psikolojik danışmanım ve yaptığımız seanslarla benim kendimi aşağılayan tavırlarımı yenmeme, kendi fikir ve karakterimin arkasında durmama yardımcı oldu. Gerek arkadaşlarım, gerekse kendimle ilgili canım sıkıldığında en uç noktada ezilmiş hissederken yalnız olmadığımı gösterdi ve derin bir nefes alıp bir çözüm üretmem için gereken motivasyonu her seferinde onun sözlerinde ve sıcak gülümsemesinde buldum. Ekol Psikoloji’ye ve kendisi ile görüşmeye gelmek psikolojiye mesleki ilgimin uyanmasını sağladı ve bunu Özlem Abla’ya belirtmem sonucunda kendisinin bana önerdiği kitapları büyük bir zevkle okumaya ve bilgilerimi beslemek için boş vaktim oldukça kendim de farklı kitaplara göz atmaya başladım. Bir gün ben de onunla meslektaş olmak ve kendisinin bana sağladığı desteği başkalarına sağlamak için sabırsızlanıyorum. Çok teşekkür ederim, sevgiler.

Duru B.
Sevgili, Canımın içi, Biricik Özlem Ablam; O kadar harika birisin ki sırf sana okulda yaşadıklarım, beni heyecanlandıran şeyler için gelmek istiyorum. Benim idolümsün. Çok ciddiyim, hayatımda gördüğüm en iyi insanlardan birisin. İnsanlar ünlüleri idolleri yapar ben seni… Seni o kadar çok seviyorum ki. Sırf seninle tanıştıktan sonra senin bu mükemmel hareketlerini gördüğüm için psikolog olmak istedim. Şüpheye düşersem psikologlukla ilgili, sana bakmam yeterli. Yeniden psikolog olmak istiyorum. Senin gibi çocukları sevindirmek istiyorum. Sakın unutma bana sözün var, psikolog olduğumda burada senin yanında çalışacağım. Çok harika birisin, seni çok çok çok fazla seviyorum.

S.A
Merhaba Özlem Hanım ve Ekol Psikoloji Ailesi; Buraya geldiğimiz ilk günden beri bize gösterdiğiniz saygı ve sevgiye çok teşekkür ederiz. Hayat yolunda ilerlerken hangi statüde olursak olalım sorunlarla karşılaştığımızda sizin gibi değerli işini bilen insana değer veren kişilerle tanışmak onur verici. Buraya büyük sıkıntılarla geldik, anlamaya çalışıp çözemediğimiz sorunlar hakikaten günlük yaşamımızı çok zorlamaya başlamıştı. Sizin bilinçli ve sevecen tavırlarınızla, uzman bilgilerinizle, uyguladığınız tekniklerle bizi doğru yönlendirmeniz süperdi. Kızımızın yaşadığı sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi oldum, ne yapmam gerektiğini öğrendim. Sizin yönlendirmeniz sayesinde birçok sıkıntıyı aştık. Size ilk önce insanlığınızdan, gösterdiğiniz sevgi ve güler yüzünüzden, sonra işinizi çok çok iyi yapmanızdan dolayı sonsuz teşekkür ederim. Ömrünüz boyunca aklımızda ve dualarımızda olacaksınız. Teşekkürler. Saygılarımla,

Selen U.
Dünyanın en tatlı,en mükemmel insanı olarak görüyorum sizi.Bence eşiniz her anlamda çok şanslı.Resmen idolüm gibisiniz.Her zaman sevgi dolu,ilgili…Beni o kadar iyi anladığınızı düşünüyorum ki bence sizden başkası bu kadar iyi anlayamazdı.Bana hep yardımcı oldunuz,en güvendiğim insanlardan birisiniz.Umarım hayatınız boyunca bu neşeniz hiç eksik olmaz.Sizi çok seviyorum,kendinize çok iyi bakın. Herşey için teşekkür ederim.Bana olan yardımlarınızı unutmayacağım.

Zinnet K.
Merhaba; Öncelikle duygu ve düşüncelerimizi paylaşabilmemiz için bize sunduğunuz bu paylaşım için teşekkür ederim. Özlem hanımla tanışma sürecimiz oğlumun sınıf öğretmeni vasıtasıyla 5 yıl önce başladı.O günden bugüne oğlumdaki değişim süreci çok iyiye doğru oldu.Oğlum ve bize karşı yaklaşımı daima güleryüzlü,sevecen ve candan olup hep yanımızda olundu.Sırf oğlum için değil aynı zamanda benim içinde burası bir terapi oldu.Özlem hanım oğlumun dert ortağı,ilacı oldu.Bizim ise oğlumuza yaklaşımımızın nasıl daha iyi olabileceği nokta detayları öğrendik. Herşey bir yana Özlem hanım ve ekibi iyiki hayatımdasınız,sizi tanıdığıma çok memnunum.Başarılarınız sevgi yoluyla daha da artsın. Sizleri Seviyoruz……………….

Tuğçe A.
Çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanıdım Özlem hanımı.Oğlum 3.5 yaşındaydı.İkizler yeni doğacaktı.İyi ki tanımışım.Her başım sıkıştığında kendimi çaresiz hissettiğimde iyi bir anne miyim kötü bir anne miyim diye kendimi her sorguladığımda hep buradaydım.Kendisiyle her konuşmam her defasında olumlu olmuyordu ama bu gelişmem için katlanacağım bir yoldu.Geliştim,değiştim daha farklı pencerelerden baktım çocuk yetiştirmeye.Yine her bunaldığımda ya da sebepsizce gelebiliriz.Çocuklar hakkında üçüncü bir gözün bize ışık tutması çok farklı bir şey.İyi ki var.Hep hayatımızda olsun.

Serdar Y.
Yaklaşık 4-5 yıl önce Özlem Hanımdan kızım İpek için danışmanlık almaya başladık.Kendisinin gerek kızıma gerekse bize karşı olan yaklaşımı ve yardımları sayesinde kızım açısından çok çok olumlu gelişmeler yaşadık. Özlem Hanım ve ekibine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Serap E.
Ben Ekol Danışmanlık Merkezi’ni arkadaşım sayesinde buldum ve tanıştım. Kendimi, kızımı ve eşimi gerçekten çok şanslı görüyorum. İyi ki geldik Özlem Özden ve ekibiyle tanıştık. Kızımın en uzun süre geldiği ve en fazla yarar sağladığı danışmanlık oldu. Hayatımızda inanılmaz yeri oldu ve kısa sürede çok yol aldığımıza inanıyorum. Çıkmaz yolları en kısa sürede çıkar yollara dönüştürebilme özelliği sayesinde ondan çok şeyler öğrenip, uygulamaya çalışıyoruz. Ayrıca o güler yüzleri, her türlü çözümleri sayesinde buradan giderken bir daha ki görüşme gününü iple çekiyoruz. Biz ailecek iyi ki Ekol Danışmanlık ekibiyle tanışmışız, kendimizi şanslı hissediyoruz ve çok seviyoruz. İyi ki varlar… Yolunuz hep açık olsun, sevgiler…

Huriser C.
Merhaba, Yaklaşık 4 yıldır Özlem Özden Tunca’dan destek almaktayız. Anaokulundan, 4. Sınıfa kadar Özlem Hanım hep bizimleydi. Desteği sayesinde çocuğumuzun dünyasını, neler yaşadığını, hissettiğini, belki bazen çaresizliklerini anlayabildik ve ihtiyacı olan anne babayı daha doğru ve huzurlu şekilde vermeye çalıştık. Özlem Hanım’ın tespitleri, hızlı analizleri ve çözüm önerileri muhteşemdi. Her seansımızdan şaşırarak ve hayran olarak çıktık. Sağlıklı bireyler olabilmemiz, sağlıklı geçirilen çocukluk dönemlerinden geçiyor. Hasarlarımızı ne kadar az çocuklarımıza aktarırsak, o kadar mutlu, huzurlu yetişkinlerin var olmasını sağlayabiliriz. Özlem Hanım bu bilincin yerleşmesi konusunda çok özverili, anlayışlı ve sevgi dolu bir uzman. İyiki varsın ve hayatımızdasın. Seni tanımak bizim için bir şans. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Kadriye K.
Merhaba, ben Özlem Hanım'ı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Yaklaşık 3 aydır oğlumu getiriyorum. Bize çok faydası oldu. Memnunuz ve iyi ki gelmişiz. Kendisine çok güveniyoruz, seviyoruz.
 1/2 
Siz de Yorumuzu Yazın